I Krakowskie Szkolenie Partnerów OpenSolution

Na początku czerwca,  wspólnie z Open Solutions, zorganizowaliśmy I Krakowskie Szkolenie Partnerów OS. Wzięli w nim udział certyfikowani Partnerzy OpenSolution.

Jednodniowe szkolenie, które odbyło się dokładnie 10 czerwca w siedzibie firmy grafiQa poświęcone było tematom związanym z rozszerzaniem zakresu usług developerskich, nowościom w skryptach OpenSolution i integracjom usług zewnętrznych pod kątem wdrożeń Quick.Cms i Quick.Cart.

 

Zajęcia podzielone były na bloki tematyczne:

  • Wsparcie obsługi klienta na bazie narzędzi OpenSolution , prezentacja i omówienie funkcjonalności od strony administracji i klienta, zautomatyzowanie działań, harmonogramy, relacje z klientem, gromadzenie danych, Copywriting i Content Marketing (grafiQa.pl) oraz Prawo autorskie - zasady publikacji treści będącej własnością intelektualną, granice cytatu, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą własności intelektualnej. (Lexlab – Legalniewsieci.pl)
  • Nowy Quick.Cms.Ext 6.2 - prezentacja i omówienie najnowszej wersji skryptów (OpenSolution)
  • Integracje i wdrożenia Quick.Cms i Quick.Cart - Sales Manago - marketing automation - prezentacja systemu i omówienie możliwości integracji z Quick.Cms lub Quick.Cart wraz z ofertą dla partnerów OpenSolution (Benhauer), Quick.Cart , Allegro - prezentacja możliwości integracji i omówienie procesu wdrożenia (ITTOP)

 

 

Wykładom towarzyszyły dyskusje dot. rozwoju skryptów Quick.Cms i Quick.Cart i omawiane były rozwiązania funkcjonalności zgłaszanych przez partnerów. Niektóre z nich być może znajdą się w kolejnych wersjach skryptów OpenSolution.

Dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy przybyli tego dnia do Krakowa i wzięli udział w szkoleniu. Specjalne podziękowania dla współorganizatorów i wykładowców, dzięki którym uczestnicy mogli przyjąć dawkę wiedzy i poznać doświadczenia innych firm działających w ramach społeczności webmasterów OpenSolution.  Mamy nadzieję że zainspiruje to Partnerów  wzbogacania i optymalizacji swoich usług.

 

 

Organizatorzy i partnerzy szkoleniaDo góry
Nagroda