II Krakowskie Szkolenie Partnerów

Pod hasłem "Z nami możesz więcej" odbyło się kolejne szkolenie dla Partnerów OpenSolution zorganizowane przez nas w Krakowie. Szkolenia prowadzone przez zaprzyjaźnione z nami firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.(Wfirma.pl),  GetInWeb (Hotelsem.pl),  Legalniewsieci.pl i OpenSolution producent skryptów Quick.Cms i Quick.Cart.

  • Wojciech Sroka (GetInWeb) - Premium Partner Google podzielił się wiedzą na temat aktualnych usług firmy Google. Rozpoczął też dyskusje dotyczącą zmian w Quck.Cms.Ext  pod kątem integracji narzędziami Google.
  • Daniel Hydzik i Zdzisław Zawada (OpenSolution) zaprezentowali zakres zmian jaki nastąpi w kolejnej wersji skryptów Quick.Cms.Ext a także omówione zostały funkcjonalności wdrażane  w serwisach typu One Page realizowanych na skryptach OpenSolution.
  • Jakub Wietrzyk (Web INnovative Software Sp. z o.o.) zaprezentował funkcjonalności aplikacji do księgowości online -  WFirma, która posiada integrację z Quick.Cart.Ext i omówił możliwości współpracy z partnerami OpenSolution.
  • Jarek Migoń i Paweł Warchoł (grafiQa) zaprezentowali modyfikacje Quick.Crm.Ext i Quick.Support.Ext dostępne dla partnerów w ramach projektu Quick.Tools.Factory.
  • Gabriel Gatner (Legalniewsieci.pl) zaprezentował przygotowany dla partnerów szablon umowy, który będzie wdrożony do modyfikacji Quick.Crm.Ext i omówił zagadnienia prawne związane z wdrożeniami serwisów www.

Przy okazji spotkania w imieniu Fundacji TED wręczyliśmy dyplomy z podziękowaniami dla OpenSolution za program wsparcia, w ramach którego instytucje pożytku publicznego otrzymują licencję EXT za symboliczną złotówkę. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali na pamiątkę koszulki ze specjalnie przygotowanym na tą okazję rysunkiem autorstwa krakowskiego malarza i rysownika Andrzeja Lichoty.

 
Uczestnikami szkolenia były firmy będące częścią społeczności webdeveloperów, którzy na co dzień zajmują się wdrożeniami serwisów www opartych na Quick.Cms.Ext i Quick.Cart.Ext. 
Do góry
Nagroda