QuickStockPhoto

Nowa modyfikacja Quick.Tool.Factory zamieniająca Quick.Cart EXT w łatwy w obsłudze sklep ze zdjęciami. Największym wyzwaniem przy tego typu przedsięwzięciach dla użytkownika było do tej pory wprowadzanie tysięcy produktów - czasochłonne i męczące. Dzięki naszej modyfikacji zabiegi te są zbędne. 

Jak to działa?
Wystarczy załozyć w panelu administracyjnym podstrony do których mają być podpięte zdjęcia. Automatycznie generowane są analogiczne katalogi na ftp. Wrzucenie zdjęć w oryginalnych rozmiarach oraz miniatury wielkośći np. 900px, z odpowiednią składnią w nazwie, to wszystko co użytkownik powinien zrobić. Uruchomienie opcji "importuj zdjęcia" w panelu administracyjnym rozpoczyna proces automatycznego generowania produktów zawierających miniaturę zdjęcia, powiększenie opatrzone znakiem wodnym , nazwę, autora wg listy autorów i inne możliwe parametry produktu w zależności od potrzeb.

Dla kogo?
Narzędzie przeznaczone jest do indywidualnych katalogów zdjęć lub galerii prac sprzedawanych online. Quick.Cart ze względu na rodzaj bazy ma ograniczenia. Do tej pory wdrożenia zawierające 2-3 tysiące produktów choćby ze względu na sposób wprowadzania ich były dosyć rzadkie. Ostatnie wdrożenie udowodniło, że Quick.Cart Ext 5.2 z ponad 6000 produktów ma się dobrze i działa stabilnie. 

Gdzie to działa?
Pierwsze wdrożenie zostało uruchomione dla Studia Tańca Pasja  - galeria.pasja.krakow.pl. Najbliższe już wkrótce.

 

autor: grafiQa

Dodaj komentarz
Do góry
Kontakt
Nagroda