Faktura prosto z Twojego serwisu.

Prowadząc serwis, w którym Twoi klienci dokonują zakupu usług lub produktów warto pomyśleć o usprawnieniu wystawiania dokumentów księgowych. Dzięki integracji z WFirma.pl Twój serwis oparty na Quick.Cart.Ext pozwoli na szybkie rozliczanie zamówień. Jednym kliknięciem generujesz fakturę z panelu administracyjnego. W ten sposób czas tracony na przygotowanie dokumentu sprzedaży skraca się do kilkunastu sekund. Warto dodać, że wysłanie faktury z WFirma jest tak samo banalne jak wystawienie samego dokumentu. Faktura szybko ląduje w skrzynce pocztowej klienta, a Ty możesz śmiało wykorzystać zaoszczędzony czas na coś innego. 

Co to jest WFirma?

WFirma.pl jest serwisem internetowym, oferującym m.in. usługi fakturowania i księgowości online. Platforma ta skierowana jest głównie do mikro i małych przedsiębiorców. Na rynku działa już od 2005 roku. Zyskała w tym czasie uznanie 10 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. W jednym miejscu mamy dostęp do księgowości, fakturowania, CRM, kadr i analiz, a dzięki integracji z Quick.Cart.Ext i Quick.Cms.Ext prowadzenie biznesu w sieci staje się jeszcze wygodniejsze. Najważniejszą cechą tego rozwiązania w chmurze jest możliwość prowadzenia księgowości we własnym zakresie. W ramach usługi płatnej możesz konsultować się ze specjalistami, którzy udzielają porad na temat zagadnień księgowych związanych z obsługą Twojego konta.

Funkcjonalności jest wiele, ale warto przekonać się na własne oczy bez wczytywania się w instrukcje gdyż aplikacja WFirma jest w pełni intuicyjna. Dlatego polecamy - zarejestruj się już dzisiaj i skorzystaj z wersji darmowej by przekonać się, że to jest narzędzie właśnie dla Ciebie i Twojej firmy.

 

Więcej na: 

 

 

 

Do góry
Nagroda