Opinie

Zobacz jakie opinie pozostawili nasi klienci, dla których realizowaliśmy serwisy internetowe, sklepy i projekty graficzne.  Dodaj własną opinię.

Komentarze

Adam Tomaszewski(CodeStudy.pl)

Strona zrealizowana przez zespół Grafiqi okazała się niesamowitym sukcesem. Projekt został doceniony wśród klientów i wiele osób podkreślało, że strona wygląda bardzo profesjonalnie. I faktycznie jest to element wizerunkowy firmy, którym można się chwalić.
Jarek ma głowę pełną pomysłów - zawsze ma kreatywne, trafne rady i pomysły na zrealizowanie potrzebnych funkcjonalności. Serwis jest przejrzysty, przystępny w obsłudze i bardzo estetycznie wykonany. Technicznie nigdy nie sprawił jakichkolwiek problemów i nikt z korzystających się nie skarżył.
Polecam fachowców z Grafiqa każdemu kto chce stworzyć swój profesjonalny wizerunek w sieci i wszystkim, którzy chcieliby go odświeżyć. Nie będziecie żałować.
Tak trzymać Panowie i mam nadzieję na dalszą, udaną współpracę!

Monika Zdanewicz

Jeśli chcesz mieć wspaniałą stronę internetową, to doskonale trafiłeś!
Dziękuję za wykonanie super stronki dla mojej firmy. Przyciąga wzrok i uwagę. Jest wszystko co ma być. Bardzo dobra reklama, profesjonalne podejście, obsługa na najwyższym poziomie, przystępne ceny, wspaniałe pomysły. Wielkie, wielkie dzięki za wykonaną pracę i dobrą współpracę dla całego zespołu firmy GRAFIQA.

Jacek Juszczak - JUSKY

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą grafiQa. Projekt polegał na wykonaniu sklepu internetowego, który pełni także funkcję opisową naszej działalności w segmencie b2b. Współpraca wymagała zaangażowania dwóch stron i przebiegła bez zastrzeżeń na zasadach partnerskich, w sposób zorganizowany i z należytą starannością.
W związku z powyższym śmiało możemy polecić firmę grafiQa wszystkim, którzy chcieliby nawiązać z nią współpracę.

Tomasz Czekała firma Cekal

Firma Grafiqa stworzyła dla nas unikatową stronę internetowa dzięki której wrosła sprzedaż naszych usług oraz wzbudziła pozytywne opinie wśród naszych klientów na nasz temat. Firma godna zaufania.

Bogdan Bogucki - Blue Raven Group

grafiQa przygotowała dla naszej firmy identyfikację wizualną, stronę internetową oraz materiały promocyjne. Wizja, profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz zrozumienie potrzeb klienta to cechy charakteryzujące ekipę grafiQa. Finalne projekty przerosły nasze oczekiwania a nasi klienci zdecydowanie zwracają na nie uwagę oraz komentują świetną jakość. Polecam także, rozwiązania z wykorzystaniem Quick.CMS - proste w użyciu, przejrzyste, elastyczne i niewiarygodnie szybkie skrypty przygotowane przez polskich programistów.

Bardzo dziękuj

Bardzo dziękuję zespołowi Grafiqi za profesjonalne zrealizowanie strony www.Ludzie pracujący nad projektem podeszli do zagadnienia z pełnym profesjanolizmem.Ukłon nad zgłębieniem i zrozumieniem naszej branży.Polecam.
Paweł Kotłowski

Magdalena Waśko

Współpracę z grafiqa.pl oraz jej Zespołem charakteryzował profesjonalizm, nowoczesne podejście do wyglądu i treści strony oraz pełne poświęcenie na rzecz projektu. Grafiqa jest idealnym Partnerem dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, jaki efekt chcą osiągnąć, nie mają jednak wiedzy technicznej i graficznej, wystarczającej, dla zaproponowania konkretnych rozwiązań. Grafiqa wspierała nas na każdym etapie przygotowywania strony, poczynając od projektowania logo, poprzez dobór zdjęć, tekstów, kolorystyki i wszystkiego, co składa się na nowoczesną i schludną stronę. Efekt końcowy został dopasowany do naszych potrzeb - jest przejrzysty, elegancki i wyróżnia nas na rynku usług prawniczych. Grafiqa wyprzedza swoją konkurencję pod każdym względem. Gorąco polecam!

Ewa Gromada

Polecam wszystkim współpracę z Grafiqą. Bardzo szybko reagują na pojawiające się zapytania i zagadnienia. Szeroki, profesjonalny zespół, składający się z osób różnych specjalności, niezbędnych do stworzenia strony internetowej jako całości. Co bardzo ważne – potrafią poprawić niedociągnięcia przekazywanych im z zewnątrz materiałów. Widać, że zależy im nie na skończeniu zlecenia, a na tym, aby efekt końcowy był jak najlepszy. I taki jest.

Krzysztof Jaguś, ITLAB

Jarek Migoń to człowiek wielkiego talentu i doświadczenia. Współpraca z nim przy każdym projekcie to lekcja profesjonalizmu, przyjemność dla oka, i zysk z podniesienia wizerunek przedsięwzięcia. Jego projekty wiele wniosły w życie naszej firmy. Polecam firmę Grafiqa wszystkim ceniących wysoką jakość i rzetelność.

Halina Protasiewicz-Fałdowska

Bardzo dziękuję za profesjonalne i nietuzinkowe przygotowanie strony www oraz całej oferty reklamowej. Kreatywność, profesjonalizm oraz bardzo rzeczowe i konkretne podpowiedzi spowodowały, że powstał nowy, markowy wizerunek naszej firmy. Dziękuję i mam nadzieję, że nie zabraknie całemu Waszemu zespołowi super pomysłów do realizowania dalszych projektów. Pozdrawiam. Serdecznie polecam!

Dominika Zaniewska, radca prawny

Współpraca z Jarkiem Migoniem w zakresie wykonania strony internetowej i stworzenia identyfikacji graficznej kancelarii układała się bardzo dobrze. Zaangażowanie Jarka, dyspozycyjność, profesjonalizm oraz jego otwartość na nasze pomysły i potrzeby sprawiły, że efekt współpracy jest w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami. Bardzo dziękuję i wszystkim serdecznie polecam!

Gabriel Gatner

Strona www została wykonana profesjonalnie i nowocześnie, a ponadto rzetelnie i terminowo. Na uwagę zasługuje kreatywność Pana Jarka Migonia i podpowiadanie najlepszych rozwiązań już od początku współpracy. Polecam !

Daniel Gatner, adwokat

Zaangażowaliśmy firmę grafiQa w projekt stworzenia i wdrożenia strony internetowej naszej kancelarii www.zubek-gatner.pl Poczucie dobrego smaku, estetyki, rzetelność, znajomość specyfiki branży i profesjonalizm projektantów sprawiły, że nasza strona firmowa stała się jednocześnie naszą wizytówką budzącą zaufanie Klientów kancelarii. Dzięki grafiQa nasza obecność w przestrzeni wirtualnej jest zauważalna a przy tym wyjątkowa i oryginalna. Serdecznie polecam usługi serwisu grafiQa

OpenSolution

Polecamy uslugi firmy grafiQa. Znają bardzo dobrze oprogramowanie Quick.Cms i Quick.Cart i mogą wykonywać realizacje na najwyższym poziomie.Życzymy wielu ciekawych projektów. Oby tak dalej!

Krzysztof Sobczyk

Jeżeli nie masz pojęcia o stronach www, nie wiesz co powinna zawierać twoja nowa witryna, nie masz nawet pomysłu na jej wizualny wygląd ... to dobrze trafiłeś. GrafiQa wymyśli, zaproponuje, doradzi i zrealizuje to wszystko w krótkim czasie i w konkurencyjnej cenie. Od kilku miesięcy cieszymy się czwartą już odsłoną serwisu klubu Cień - cienklub.com i w końcu wszystko jest tak jak powinno być... przejrzyście, intuicyjnie, efektownie i nowocześnie. Nowa strona jest przede wszystkim bezproblemowa i łatwa w codziennej obsłudze. Gorąco polecam skorzystanie z usług GrafiQa. Nie zawiedziecie się!

Sylwia i Grzegorz Kędziora

Bardzo dziękujemy za owocną współprace w odświeżeniu strony masiv.pl. Olbrzymia cierpliwość, wykwalifikowane podejście do klienta, wyczucie, profesjonalizm podczas pracy z Panem Jarkiem i całym zespołem grafiQa jest godne pogratulowania i polecenia innym. Zmiany były bardzo duże, ale adekwatne do czytelności i efektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z oferty współpracy z grafiQa. Szczerze, wręcz bez zastanowienia, polecamy!!!

Jan Fejkiel

Jesteśmy bardzo zadowolenii ze współpracy z Panem Jarkiem Migoniem w tworzeniu nowej strony internetowej galerii. Pan Jarek zaprojektował stronę, wykonał dużą pracę wprowadzając w sposób atrakcyjny dane, uswiadomił nam potencjał jaki kryją nowe, systemowe możliwości strony. Nigdy też nie wykazał najmniejszego zniecierpliwienia naszą opieszałośćią i nie zawsze dotrzymywaniem terminów. Wiemy też ,że zawsze możemy liczyć na pomoc w obsłudze nowej strony.
Jan Fejkiel

Małgorzata Kaczmarska

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z komputerowo-internetowymi "specjalistami" zniechęciły mnie do rozwijania bardzo mi potrzebnej strony internetowej. Firma QTF zmieniła wszystko.Mam nową stronę internetową: fachowo zaprojektowaną (tj. przez osobę nie tylko w wiedzą techniczną, ale i z wykształceniem artystycznym!), opartą na bardzo dobrym oprogramowaniu, dającą mi możliwość interwencji w każdy element strony w naprawdę łatwy sposób, co wydawało się dotychczas skomplikowane. Po wspomnianych, wcześniejszych doświadczeniach, doceniam też szczególnie: szybkość realizacji projektu, reakcji na sugestie i zapytania oraz kompleksowość działań. Firma QTF pokazała mi możliwości, o których wcześniej nie myślałam, bo ich nie znałam. Jako fachowcy z pasją naprawdę przemyśleli dla mnie wiele dobrych rozwiązań związanych nie tylko z samą stroną www, ale i z czymś, co nazwałabym wirtualnym wizerunkiem.To niewątpliwie profesjonaliści, ale także bardzo serdeczni ludzie, co czyni współpracę bardzo pozytywnym doświadczeniem.Dziękuję i doceniam!!

Adam

Firma grafiQa jest zorientowana na klienta !Współpraca, doradztwo, elastyczność, dostępność, oryginalność rozwiązań, empatia, sposób rozliczania wszystko w jak najlepszym porządku.Z Panem Jarkiem zrobiliśmy fajną stronę i bardzo chwalony przez wszystkich projekt opakowaniaZdecydowanie POLECAM ! - choć chyba nie powinienem, bo jeszcze mam kilka zleceń w drodze i nie wiem czy będzie miał dla mnie czas, po tylu superlatywach na jego temat :-)

Artur Nowakowski

Współpracę z firmą grafiqa podczas tworzenia strony wspominam jak jeden z najwspanialszych okresów rozwijania biznesu. Jeśli chcesz mieć wspaniałą stronę internetową, to doskonale trafiłeś! Pozdrawiam serdecznie i do rychłego zobaczenia przy kolejnym projekcie:)

Grzegorz Regulski

Bardzo dobry kontakt i wyczucie potrzeb, a w szczególności dostosowanie budżetu i sposobu rozliczenia do moich możliwości to niewątpliwie coś co charakteryzuje naszą współpracę. Polecam tym którzy się wachają szczególnie ze względu na bardzo osobiste podejście do klienta. G.R.

Krzysztof Kiwerski

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Jarkiem Migoniem , Topowy Desing , Kosmiczna prędkość , Chińskie koszty, nie mówiąc o wspaniałej atmosferze w trakcie dogrywania ostatecznej wizji.
Naprawdę polecam , Kiwerski

Sławomir Koster

Dziękuję, super strona i świetni ludzie ! Polecam QTF wszystkim którzy chcą aby profesjonaliści z pasją stworzyli dla nich orginalną , niepowtarzalną i skuteczną wizytówkę swojej firmy pozdrawiam Sławomir Koster

Anna Kłodzińska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z QTF. Moja strona jest prosta, czytelna, a jednocześnie Jarek nadał jej wyjątkowego estetycznego klimatu, co jest nie bez znaczenia dla strony o charakterze projektowym. Dodatkowo QTF pomógł mi w procesie tworzenia logotypu oraz dalej wspiera w utrzymaniu spójnej identyfikacji nowo powstających znaków powiązanych z firmą. Wszystkim szczerze polecam! Współpraca z Jarkiem gwarantuje wysoką jakość!

Ireneusz Sawczak

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą grafiQa. Wykonana przez nią moja strona internetowa ( sawczak.pl ) prezentuje się bardzo dobrze, jest czytelna i klienci często ją chwalą. Współpraca układa się nadal bardzo dobrze. Szczerze polecam

Krzysztof Zdanowski - Stomatologia

Całe lata wzbraniałem się przed powstaniem strony internetowej.Ja jestem rzemieślnikiem który uczciwie wykonuje swoje rzemiosło a nie gwiadą która wymaga internetowych opisów. Jarek namówił mnie do zgody na powstanie wizytówki gabinetu...podobno teraz takie czasy że należy mieć jakąś identyfikację w internecieNo i zrobił to genialnie, powstała wizytówka ale taka z fasonemTo tylko Jego wina, za co bardzo dziękuję. Ja jestem bardzo niewdzięcznym, tzn nie współpracującym klientem. On robi wszystko za mnie i za to jestem bardzo wdzięczny. Dodawszy jeszcze profesjonalizm i cierpliwość fotografa ( Ela ) - jest szansa że całkiem fajna rzecz się urodzi. Bardzo dziękuje Firmie............bardzo dziękuję Eli i Jarkowi za wyrozumiałość i cierpliwość. Jeśli dla wszystkich Klientów będą mieli tyle cierpliwości to szybko się wykończą....Krzysztof Zdanowski

Krzysztof Filipczyk, ELFi

Strona mojej firmy została przygotowana nadzwyczaj profesjonalnie. Już projekt budził moje zaufanie i zadowolenie, był omawiany i konsultowany. Strona jest przejrzysta, niepowtarzalna i funkcjonalna! Jednym słowem - rewelacja. Polecam!

Wojtek Łuczak

W swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązuje do dbałości o poprawną kompozycję obrazu, przekaz treści w warstwie wizualnej i odpowiedni wybór tonacji kolorów zapewniający właściwy nastrój sceny. Tego też oczekiwałem od strony www realizowanej dla mnie przez firmę QuickToolsFactory.Otrzymałem produkt zapewniający unikalne wrażenia odwiedzającym, dający możliwość intuicyjnej obsługi z jednej i drugiej strony. Gorąco polecam!!!

Jacek Sroka

Jestem zupełnym komputerowo - internetowym amatorem, nie mam czasu ani możliwości, by zapełniać głowę nowymi komplikacjami. Ale od nowego świata nie sposób uciec. Moja strona www została zaprojektowana przez QTF tak by, w jak najmniejszym stopniu "stawiać przeszkody". Teraz obsługa jest , nawet dla mnie , łatwa, a estetyka projektu szlachetna i otwarta.Jestem bardzo zadowolony.

Agustin Egurrola

Wszelkie projekty Quick Tools Factory, to najwyższa jakość wykonania... Serdecznie dziękuje za pomoc przy identyfikacji firmy oraz za każdym razem indywidualne podejście. Współpraca z Wami, to najkrócej mówiąc profesjonalizm, którego życzę każdemu. Serdecznie polecam!

Andrzej Lichota

Skrót QTF rozszyfrował bym najkrócej jako - doświadczenie i profesjonalizm. Ale także nieszablonowość rozwiązańi szybkość działania. Niełatwe jest wprowadzenie wizji artystycznej tak by projekt działał i spełniał oczekiwania twórcy i odbiorców. We współpracy z QTF to się udaje!Można tu liczyć na oryginalne rozwiązania, zrozumienie artystycznych wymagań a w związku z tym satysfakcję płynącą ze współpracy. Polecam!

Joanna Krawczyk-Przystupa

Moja strona Internetowa zrobiona przez Wasza firme QTF jest bardzo orginalna i profesjonalna .Kazdy element jest prosty i czytelny dla odbiorcy w obrobce , a tym samym, jest na wysokim poziomie estetycznym.Polecam Wasz serwis z calego serca!!!!!

Markosoft, Marek Kiwior

Dziękuję za wykonanie dla mojej firmy bardzo profesjonalnej i spełniającej w 100% oczekiwań strony internetowej. Profesjonalne podejście i doświadczenie sprawiają, że każdy element jest wyjątkowy – nieszablonowy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam usługi firmy QTF każdemu kto poszukuje dobrej i fachowej wizytówki swojej firmy. Zakupione i wdrożone skrypty są poprostu "THE BEST"

Dodaj komentarz
Podziel się tym adresem
Do góry
Kontakt