Domeny

 • restauracjarzym.com

 • Domena, serwer, projekt, wdrożenie

  Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić zaraz po wymyśleniu nazwy swojej firmy to zarezerwowanie właściwej nazwy domeny internetowej. Domena internetowa to nic innego jak rodzaj adresu, który pozwala na zlokalizowanie strony. Domeny internetowej nie można kupić na własność, ale można zarezerwować ją dla własnych potrzeb mając wszelkie prawa do jej eksploatacji po opłaceniu rezerwacji w cyklu rocznym. Czyli prawie jak mieszkanie w spółdzielni. :)


  Sam adres oczywiście nie wiele nam daje. Jednak posiadając go można starać się o miejsce, do którego adres będzie prowadzić. Serwer wirtualny to miejsce na serwerze, które jest czymś w rodzaju mieszkania dla Twojej strony. Mamy adres, mieszkanie,  nic tylko się wprowadzać :) . To jest moment, by pomyśleć już realnie o tym, jak będzie wyglądał serwis. Czyli jaka będzie powłoka graficzna, ale teżco będzie przetwarzało i gromadziło wprowadzane informacje? Używając nadal tej samej przenośni można stwierdzić, że potrzebujemy major domusa czyli Systemu Zarządzania Treścią.


  Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat cen i tego jak zamówić projekt

 • Koniec darmowych domen dla artystów.

  Przez lata artyści i podmioty związane z kulturą i sztuką mogli założyć swój adres w domenie art.pl nie płacąc nawet grosza. Tymczasem nastąpiła zmiana, które może spowodować, że dla wielu nowe zasady korzystania z tej popularnej wśród artystów domeny będą nie do przyjęcia.

   

Podziel się tym adresem
Do góry
Kontakt