News

 • Nie zostawiaj kluczy w drzwiach

  Podobno okazja czyni złodzieja - dlatego nie warto bagatelizować podstawowych zaleceń jakie użytkownikom Quick.Cms i Quick.Cart sugerują autorzy skryptów w ramach akcji informacyjnej, której główne hasło brzmi "Zabezpiecz swoją stronę przed włamywaczami!"Pozwolę sobie na drobne porównanie gdyz w mojej opinii z zabezpieczeniem stron jest podobnie jak z zabezpieczeniem domu. Czy faktycznie tak jest i jakie są konsekwencje dla obu stron? 

 • Nowe dodatki do Quick.Cms i Quick.Cart od OpenSolution

  Firma OpenSolution uzupełniła paletę swoich dodatków o kilka ciekawych pozycji, które są dostępne w wersjach Quick.Cart EXT i Quick.Cms EXT

 • Noworoczna promocja na aktualizację Quick.Cms. Ext lub Quick.Cart Ext

  Twoja stara strona przestała być atrakcyjna? Panel administracyjny ma sporo braków? Już dziś zamów aktualizację. Dowiedz się co możesz zyskać i jakie są warunki nowej promocji.

 • Zmiana zasad wystawiania faktur VAT w 2014 roku

  Informacja ta nie dotyczy tylko tych firm,  które prowadzą działalność w internecie. Wchodząca w życie od stycznia 2014 roku znowelizowana ustawa o podatku od towarów i usług zawiera szczegółowe regulacje dotyczące zasad wystawiania faktur VAT. 

 • Legalnie w sieci - prawo po twojej stronie... www

  Firma LEXLAB Gabriel Gatner, która jako partner OpenSolution merytorycznie wspiera Quick.Cms i Quick.Cart uruchomiła nową wersję serwisu legalniewsieci.pl. Serwis zawiera oferty usług prawnych skierowanych głównie do właścicieli stron i sklepów internetowych (Quick.Cms/Quick.Cart).

 • Nowa wersja Quick.Cms 5.3 i Quick.Cart 6.3

  Firma OpenSolution właśnie wydała najnowsze wersje swoich skryptów. Tak jak zapowiadali w nowych wersjach znalazło się sporo udogodnień dla webmasterów.

Do góry
Kontakt
Nagroda