News

 • Zmiana w konfiguracji poczty grafiQa

  Ze względu na zmiany w ostatniej aktualizacji oprogramowania firmy Apple prosimy użytkowników urządzeń iPad, iPhone, którzy korzystają z naszej poczty,  o sprawdzenie i skorygowanie ustawień swoich skrzynek pocztowych.

   

 • Projekt Sroka in Motion w Nowosybirsku

  http://www.migon.tv/sroka-in-motion.html20.10.2016 w Nowosybirsku (Rosja) zespół Motion Trio zagrał koncert w ramach  INTERNATIONAL JAZZ FESTIVAL SIBJAZZFEST-2016 prezentując projekt Sroka in Motion. 

 • II Krakowskie Szkolenie Partnerów

  W piątek 14 października odbyło się kolejne szkolenie partnerów OpenSolution organizowane przez nas w Krakowie. Partnerami Szkolenia były zaprzyjaźnione z nami firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. i GetInWeb.

 • Partner Grechuta Festival 2016

  W tym roku po raz kolejny jesteśmy partnerem Grechuta Festival rozpoczynającego się 26.10 w Krakowie. W tym roku jak zwykle będzie się sporo działo.

 • Oprawa animacyjna programów publicystycznych w TVP3

  Od września na antenie TVP3 Kraków pojawił się oprawiony przez nas graficznie blok publicystyczny "Blisko, Bliżej, więcej"...

 • I Krakowskie Szkolenie Partnerów OpenSolution

  W piątek 10 czerwca odbyło się szkolenie partnerów OpenSolution, w trakcie którego zaprezentowana została nowa wersja Quick.Cms.Ext 6.2. Spotkanie przedstawicieli firm realizujących serwisy internetowe w oparciu o skrypty Quick.Cms i Quick.Cart zostało zorganizowane tym razem w siedzibie grafiQa w Krakowie  i poprowadzone wspólnie z OpenSolution, ITTOP, Lexlab i BenHauer.

Do góry
Kontakt
Nagroda