News

 • IV szkolenie Open Solution

  W dniach 8-10 maja będziemy mniej dyspozycyjni ponieważ po raz czwarty bierzemy udział w szkoleniu, ktorego organizatorem jest firma OpenSolution. Uczestniczymy w kilkudniowych wykładach i dyskusjach na temat rozwoju skryptów Quick.Cms i Quick.Cart. 

 • Promocja na aktualizację "wiosenne porządki"

  Chcesz odświeżyć swoją starą i zakurzoną stronę lub sklep albo zaktualizować o nowe funkcje? Skorzystaj z oferty promocyjnej na zakup skryptu.
 • Nowe wersje Quick.Cms EXT 5.4 i Quick.Cart EXT 6.4

  Stało się . W ciągu ostatnich 2 tygodni pojawiły się nowe wersje popularnych skryptów CMS. Pod koniec marca OpenSolution zaprezentowali Quick.

 • Już niedługo - zmiany w prawie e-commerce

  13 czerwca 2014 roku mija termin wyznaczony państwom członkowskim UE (w tym Polsce), do przyjęcia i opublikowania przepisów wykonawczych, implementujących dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2011/83/UE z dnia 25 października 2011 r. w sprawie praw konsumentów

 • Nowa wersja Quick.Cms 5.4 już wkrótce

  Jednym z argumentów jakie przedstawiamy klientom oferując Quick.Cms czy Quick.Cart jest fakt iż skrypty są stale udoskonalane przez autorów z OpenSolution. Oznacza to że zachowywane są aktualne trendy i standardy a także tworzone są poprawki usprawniające działanie skryptów, ich funkcjonalność i szybkość działania...

 • Nie zostawiaj kluczy w drzwiach

  Podobno okazja czyni złodzieja - dlatego nie warto bagatelizować podstawowych zaleceń jakie użytkownikom Quick.Cms i Quick.Cart sugerują autorzy skryptów w ramach akcji informacyjnej, której główne hasło brzmi "Zabezpiecz swoją stronę przed włamywaczami!"Pozwolę sobie na drobne porównanie gdyz w mojej opinii z zabezpieczeniem stron jest podobnie jak z zabezpieczeniem domu. Czy faktycznie tak jest i jakie są konsekwencje dla obu stron? 

Do góry
Kontakt
Nagroda