Serwisy i sklepy internetowe

Projektujemy i realizujemy serwisy internetowe CMS. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z utrzymywaniem domen lub utrzymujemy je dla Państwa, dbając o to, by ich koszt był możliwie jak najmniejszy. Dysponujemy miejscem na serwerach, pocztą z wygodnym interfejsem i ciekawymi funkcjami. Szkolimy w obsłudze z CMS, a także dzielimy się wiedzą na temat zagadnień związanych z wizerunkiem w internecie.

Na początek kilka rzeczy, o których warto wiedzieć, myśląc o własnej stronie internetowej. 


Co jest potrzebne do tego, by uruchomić własną stronę internetową i to z systemem zarządzania treścią (CMS)?  Oto sugestie:

 • Domena, serwer, projekt, wdrożenie

  Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić zaraz po wymyśleniu nazwy swojej firmy to zarezerwowanie właściwej nazwy domeny internetowej. Domena internetowa to nic innego jak rodzaj adresu, który pozwala na zlokalizowanie strony. Domeny internetowej nie można kupić na własność, ale można zarezerwować ją dla własnych potrzeb mając wszelkie prawa do jej eksploatacji po opłaceniu rezerwacji w cyklu rocznym. Czyli prawie jak mieszkanie w spółdzielni. :)


  Sam adres oczywiście nie wiele nam daje. Jednak posiadając go można starać się o miejsce, do którego adres będzie prowadzić. Serwer wirtualny to miejsce na serwerze, które jest czymś w rodzaju mieszkania dla Twojej strony. Mamy adres, mieszkanie,  nic tylko się wprowadzać :) . To jest moment, by pomyśleć już realnie o tym, jak będzie wyglądał serwis. Czyli jaka będzie powłoka graficzna, ale teżco będzie przetwarzało i gromadziło wprowadzane informacje? Używając nadal tej samej przenośni można stwierdzić, że potrzebujemy major domusa czyli Systemu Zarządzania Treścią.


  Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat cen i tego jak zamówić projekt

 • Szybki, prosty Quick.Cms i Quick.Cart

  Jeżeli macie już mieszkanie (serwer) i adres (domena), to czas najwyższy, by przedstawić Państwu dwóch braci - Quick.Cms i Quick.Cart, którzy dołożą starań, by Wasza strona działała szybko, sprawnie i przyjemnie. 

  CMS z  ang. Content Menagment System - System Zarządzania Treścią, to podstawowe narzędzie, które w bardzo dużym stopniu umożliwia dokonywanie zmian na stronie internetowej, nie powodując wystrzelenia jej w kosmos... To Pan domu, który umożliwi wprowadzanie danych, ale w takim zakresie na jaki pozwoli. Zakres możliwości zależy od tego, co CMS zawiera i na ile zaprojektowana strona wykorzystuje jego mechanizmy. To znaczy, jeśli projektant wymyślił, że w serwisie będzie można zmieniać teksty i obrazki, to tak będzie, ale nic więcej. Jeżeli jednak jest to system, który zawiera więcej możliwości, to będzie można dokonywać spektakularnych zmian.  

  Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat Quick.Cms i Quick.Cart

   

 • Zobacz nasze realizacje stron www

    

  Jeżeli zaciekawiły Was powyższe informacje i nadal nie przekonaliśmy do podjęcia decyzji o współpracy właśnie z nami to pozostało Wam jeszcze zobaczyć nasze realizacje.

   

   
Podziel się tym adresem
Do góry
Kontakt